Дифузор (розсіювач світла) VIDEX до ліхтариків VLF-ADF-02W

Дифузор розсіювач світла VIDEX ліхтариків VLF-ADF-02W
Дифузор розсіювач світла VIDEX ліхтариків VLF-ADF-02W
Дифузор розсіювач світла VIDEX ліхтариків VLF-ADF-02W-2
Дифузор розсіювач світла VIDEX ліхтариків VLF-ADF-02W-3
Дифузор розсіювач світла VIDEX ліхтариків VLF-ADF-02W-4
Артикул:
27473
Виробник:
Videx
Категорія товара:
Актуальна ціна:
черв. 2025
Ціна: 78,00 грн.
Від роздрібної ціни даємо знижку:
Сума: Знижка:
від 1000 грн. 5%
від 3000 грн. 10%
від 5000 грн. 15%
*знижка нараховується в корзині автоматично

Безкоштовна відправка

по Україні на відділення Нової Пошти при замовленні
від 5000 грн

Детальніше тут

ШВИДКИЙ ПРОРАХУНОК
ТА ДОДАТКОВІ ЗНИЖКИ:


  • Напишіть нам артикули, перелік, або фото списку товарів які Вам потрібні
  • Отримайте швидкий прорахунок з максимально можливою знижкою
  • Категорія
  • Аксесуари
  • Розміри
  • 40mm х 55mm
  • Кількість в упаковці
  • 1шт
  • Сумісність
  • VLF-A105Z, VLF-A406, VLF-A156R, VLF-A355C
  • Тип монтажу
  • накладний
  • Кількість у коробі
  • 100шт
  • Матеріали
  • Полікарбонат
  • Вага
  • 20г

Дифузор (розсіювач світла) VIDEX VLF-ADF-02W – недорогий, компактний та легкий у використанні дифузор. Виготовлений у вигляді фільтра насадки білого кольору для портативних ліхтариків компанії VIDEX. Дифузійний фільтр застосовується для отримання розсіяного світла у сутінках, у темний час доби або у приміщеннях без освітлення. Дифузор виконаний з високоякісного міцного пластику (РС), стійкого до температурного впливу, який навіть при тривалому використанні ліхтаря з дифузором не піддається деформації та надмірному перегріву.

Основне призначення дифузора - перетворення вузькоспрямованого променя ліхтаря на розсіяне світло. Корисний та необхідний аксесуар як у побуті, так і для туристів та любителів активного відпочинку на природі. Створює м'яке, рівномірне світло на зразок звичайної LED лампочки і знадобиться для освітлення: намети, місця стоянки, альтанки, кімнати при перебоях з електрикою, для передачі світлового сигналу – можна викреслювати в повітрі світлові знаки, помітні здалеку.

Усередині дифузора на корпусі реалізована багатоступінчаста форма посадки, що дозволяє використовувати дифузор для ліхтариків з різним діаметром. Сумісний із моделями ліхтарика VIDEX: VLF-A105Z, VLF-A406, VLF-A156R, VLF-A355C. Діаметр – 40 мм, висота – 55 мм. Гарантія 12 місяців.

Відгуки
Ще немає відгуків